Класичні обручки

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Класичні обручки

Класична обручка - це любов, як вона є, без надмірностей і удаваного лоску. Такі каблучки обирають ті люди, хто ставиться один до одного по-справжньому щиро, почуття їх міцні, а відносини гладкі. Це практичний варіант весільної обручки, тому що він має масу переваг, про які ми поговоримо нижче. Купити золоту класичну обручку, або моделі зі срібла ви завжди зможете в ювелірному інтернет-магазині «Золотий Вік».

Які бувають класичні обручки?

Варіантів класичних обручок зараз така кількість, що часом просто розбігаються очі, і молодята не знають який же з них обрати. За формою ці прикраси умовно поділяють на кілька видів.

Тонкі весільні обручки в класичному стилі

Такі каблучки виглядають дуже акуратно і витончено. Для молодої пари це прекрасний варіант прикрас, який виглядає відмінно на тонких, довгих пальцях. Крім того, дівчата точно оцінять такі класичні каблучки, тому як вони чудово гармонують в парі з каблучкою, що дарувалася на заручини.

Широкі обручки

Хороші тим, що загубити їх дуже складно, через велику поверхню зіткнення з пальцем. Підходять жінкам і чоловікам за 30, тому як виглядають досить солідно і самодостатньо.

Моделі класичних обручок

Весільні каблучки в класичному стилі також заведено ділити на три типи, котрі відрізняються один від одного формою поперечного перерізу:

  • модель каблучки «американка» - виріб з прямим профілем без плавного переходу і заокруглення; поперечний переріз - прямокутник;
  • європейська обручка - прикраса з прямим профілем і з заокругленими краями;
  • традиційна - прикраса з заокругленим профілем, краї опуклі із зовнішньої сторони.

Дизайн класичних обручок

Начебто з цим параметром все повинно бути просто, тому як класична обручка - це виріб з абсолютно гладкою поверхнею. Але тепер все змінилося. Зараз класикою можна назвати обручки, які мають стриманий, мінімалістичний декор. Це може бути одна невелика вставка із діаманта, фіаніта і інших каменів, або ж акуратний їх розсип. Можливо навіть гравіювання, котре ювеліри виконують на замовлення.

Метал

В основному прийнято на весілля купувати саме золоті обручки. Це більш традиційний і довговічний варіант. Класичні весільні обручки роблять із червоного, лимонного, білого золота, а також існує багато комбінованих варіантів цих прикрас, які зараз, до речі, на піку популярності. Але не менш популярними на сьогоднішній день є саме класичні кільця з білого золота. Вони мають високу міцність, красиво блищать і ідеально виглядають у дуеті з діамантами.

Технологія обробки класичних обручок

На онлайн-полицях інтернет-магазину «Золотий Вік» ви знайдете обручки з такими технологіями обробки:

  • алмазна грань. На каблучки наноситься ювелірний малюнок, схожий на алмазну грань, за допомогою спеціальних алмазних різців;
  • родіювання золотих обручок - це нанесення на поверхню прикраси найтоншого шару родію, завдяки чому виріб набуває красивого блиску. Крім того, родіювання підвищує стійкість ювелірного виробу до зовнішніх агресивних чинників, і продовжує йому життя.

Де купити класичні обручки недорого?

У нашому інтернет-магазині «Золотий Вік» величезний вибір весільних кілець із золота і срібла. У нас кожна пара зможе купити класичні обручки на свій смак і бюджет. Ціни на ювелірні прикраси у нас приємні, а на весільні ювелірні вироби часто бувають дуже вигідні акції і пропозиції.

FAQ

Якщо каблучка, яка мені прийде, виявиться невідповідного розміру - чи можу я обміняти її на іншу?

Зазвичай ми намагаємося йти назустріч покупцям у таких випадках. Ви можете обміняти каблучку в одному з наших фірмових магазинів, проте повинні бути дотримані наступні умови: збережено чек та документи на покупку, не зрізано пломбу з виробу, кільце не пошкоджене та з моменту його придбання минуло не більше двох тижнів.

Чи можна купити каблучку в кредит, або оплатити її частинами в розстрочку?

Так, якщо у вас є картка Приват Банку з достатнім лімітом – ви можете носити кільце та поступово виплачувати його вартість.

Як можна самостійно визначити розмір пальця для покупки каблучки?

Якщо у вас немає можливості відвідати ювелірну майстерню або магазин, щоб скористатися пальцеміром - ви можете визначити розмір в домашніх умовах. Просто виміряйте лінійкою внутрішній діаметр каблучки, яку ви вже носите: величина в міліметрах і є ваш розмір.